خانه هوشمند

تصور کنید با یک لمس گوشی خود لامپ اتاقتان خاموش یا روشن می شود. وقتی خورشید غروب کرد چراغ اتاق های شما روشن می شود. در هر لحظه می توانید از باز یا بسته بودن پنجره ها مطمئن شوید. همه اینکارها اتوماتیک انجام می شود.
راه حل خانه هوشمند فرآیند گستر کویر یک راه حل جامع برای هوشمند سازی ساختمان و خانه می باشد.

مزایای خانه و ساختمان هوشمند :

ایمنی و امنیت
صرفه جویی در زمان
صرفه جویی در مصرف انرژی.

ایمنی و امنیت

در سیستم خانه هوشمند ما سنسورهای تشخیص حرکت، نشت گاز، دوربین و سیستم هشدار به هم شبکه شده اند. در صورت رخداد یک وضعیت اضطراری یک آلارم هشدار دهنده به کاربر از طریق SMS ارسال می شود. سیستم مانیتورینگ می تواند بر اساس نیاز شما نیز تنظیم شود. برای مثال سیستم امنیتی می تواند طوری برنامه ریزی شود که  در مواقع ضروری به طور اتوماتیک به نزدیک ترین محل پلیس یا ایستگاه آتش نشانی تماس بگیرد.

صرفه جویی در مصرف انرژی

سیستم ساختمان هوشمند به شما کمک می کند هزینه مصرف انرژی را کاهش دهید. این سیستم در صورتی که فردی داخل ساختمان نباشد لامپ ها را خاموش می کند و دمای ساختمان را نیز کاهش می دهد.

گرما، تهویه و سیستم های خنک کننده یک نقش اساسی در خانه های هوشمند را بر عهده دارند. چون نقش مهمی در صرفه جویی انرژی را ایفا می کنند. سنسور های دما جریان دما را تنظیم می کنند و گرما و خنکی اتاق را مدیریت می کنند .به طوری که هیچ انرژی به هدر نرود.
مهم نیست کجا هستید، شما می توانید همه ابعاد ساختمان خود را مانیتور و کنترل کنید.

ساختمان هوشمند

تمامی قابلیت های یک خانه ی هوشمند را در این کلیپ ملاحظه فرمایید

شرکت فرآیند گستر کویر با دارا بودن کادری متخصص و مجرب و ارتباط با معتبرترین کمپانی های دنیا در زمینه ی هوشمندسازی آماده ی ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.